TIP! Lufthansa ✈ USA - Florida - přímé akční letenky do Miami z Mnichova s 5* aerolinkou ↔ 11.390 Kč

TIP! Lufthansa ✈ USA - Florida - přímé akční letenky do Miami z Mnichova s 5* aerolinkou ↔ 11.390 Kč
Rezervace letenky

Konečně se bez přestupování podíváme také na americkou Floridu. Jedna z nejlepších evropských leteckých společností nám teď udělala radost přímým letem na Floridu z dobře dostupného německého Mnichova. Využijte přímé akční letenky do Miami z Mnichova a zpět od Lufthansy za pouhých 11.390 Kč. Tohle naprosto vybočuje z normálu!

Kdy letět do Miami bez přestupu s 5* aerolinkou?

K dispozici jsou obousměrné letenky do Miami z Mnichova s výběrem volného místa odletu od 3. listopadu 2022 až do 29. března 2023.

Co obnáší přímý let na Floridu?

Odlet z letiště Mnichov (MUC) - Německo s leteckou společností Lufthansa s příletem na letiště  Miami (MIA) airport - Spojené státy americké (USA). Přímý let trvá 9 hodin.

Přeprava zavazadel do USA

Pakliže se jedná o ekonomický tarif dopravce Lufthansa, pak lze počítat s přepravou jednoho příručního zavazadla bez doplatku.

Tip redakce

Nevadí vám přestupovat? I tak není moc důvodů volit jiný tarif. Ostatní lety do Miami začínají na 14.490 Kč. Na Floridu nyní mimo jiné létá také American Airlines, Air France, LOT, Turkish Airlines a Swiss Airlines. Všech 7 akcí najdete v přehledu na konci tohoto reportu.

Akční letenky do Miami

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.