TIP! Lufthansa / United Airlines ✈ Havajské ostrovy - akční letenky Honolulu z Budapešti ↔ 15.990 Kč

TIP! Lufthansa / United Airlines ✈ Havajské ostrovy - akční letenky Honolulu z Budapešti  ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Na Havajské ostrovy levněji s aerolinkami United Airlines a Lufthansa. Dopravci mají nový kombinovaný tarif do Honolulu! Už v dubnu se sice objevila nabídka dopravců American Airlines, Finnair a British Airways, ta byla ale rychle pryč a pak proběhlo zdražení. Aktuálně máme na výběr akční letenky do Honolulu z Budapešti za 15.990 Kč.

Kdy letět na Havajské ostrovy?

Volných míst je relativně dost na tento i příští rok, je ale potřeba jednat ihned. Letět se dá od podzimu do konce zimy. Do Honolulu na Havaji pořídíme letenky na období 7. listopad 2022 až 22. březen 2023.

Jak poletím na Havajské ostrovy?

Odlétá se z Budapešti s Lufthansou a letí se do Frankfurtu, kde se přestupuje. Odtud se pokračuje do Los Angeles - USA, kde přestoupíme na letadlo United Airlines a letíme směr finální destinace Honolulu (HNL) Havajské ostrovy - Spojené státy americké (USA). Zpáteční let je stejný jen opačně.

Doprava zavazadel

Zdarma jedno příruční zavazadlo.

Náš tip

Současně lze pořídit i druhý kombinovaný tarif s letenkami do Honolulu. i Druhý spoj startuje z Budapešti. Stojí za ním aerolinky American Airlines, Finnair a British Airways a stojí 17.990 Kč.

Akční letenky Honolulu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.