TIP! Lufthansa / United Airlines ✈ Francouzská Polynésie - ostrov Tahiti - akční letenky Papeete z Prahy se zastávkou v San Franciscu ↔ 36.390 Kč

TIP! Lufthansa / United airlines ✈ Francouzská Polynésie - ostrov Tahiti - akční letenky Papeete z Prahy ↔ 36.390 Kč
Rezervace letenky

Je tady cestovatelský hit pro ty nejnáročnější fajnšmekry. Říká vám něco Francouzská Polynésie? 118 ostrovů v Oceánii a jedním z nich je Tahiti, největší ostrov celé Francouzské Polynésie a cíl dovolenkářů, kteří si rádi potrpí na to nejlepší. Po mnoha letech je tu akční letenka do Papeete z Prahy za 36.390 Kč od Lufthansy a United Airlines.

Kdy letět na Tahiti?

Kombinovaný tarif pětihvězdičkové německé Lufthansy a tříhvězdičkové americké společnosti United Airlines dovoluje rezervaci letenky do Papeete z Prahy na termín od 1. září 2022 až do 27. června 2023.

Do Francouzské Polynésie se zastávkou v San Franciscu!

K dispozici máme dva kalendáře. Některé termíny obsahují jednodenní až dvoudenní zastávku v americké Kalifornii (San Francisco). Odlétá se z Prahy a ještě před USA přestoupíme ve Frankfurtu. Samotné přílety jsou na letiště  Papeete (PPT) airport - Tahiti Faaa - Francouzská Polynésie. Detaily itineráře letu najdete v náhledu rezervace.

Doprava zavazadel

Na Tahiti sebou bez doplatku můžeme brát na palubu jedno příruční zavazadlo a druhé si necháme odbavit.

Tip redakce

Tyhle akční lety se vyskytují jednou za uherský rok a bez ohledu na cenu je o ně velký zájem. Kdo reálně váhá nad rezervací letenky na Tahiti, nechť okamžitě koná.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.