TIP! Lufthansa - Tunisko s 5* aerolinkou - levné letenky Tunis z Prahy (tam a zpět) 4.990,- Kč

TIP! Lufthansa - Tunisko s 5* aerolinkou - levné letenky Tunis z Prahy (tam a zpět) 4.990,- Kč
Rezervace letenky

Nalajnujte si dovolenou v Tunisku přesně ppodle svojich představ a nebuďte svázaní cestovkou. Jak se tam dostat na vlastní pěst? Dobrou cestovatelskou nabídku teď předložila německá pětihvězdičková aerolinka Lufthansa. Ta nově létá na obousměrné trase Praha - Tunis a zpět a za tuto linku chce částku 4.990,- Kč.

Kupte si zpáteční letenky do Tuniska s odletem z ČR za pět tisíc, to všechno v režii jedné z nejlépe hodnocených leteckých společností. Ne nadarmo má 5 hvězdiček.

Dostupnost: Levné letenky Tunis z Prahy od Lufhtansy je možné bookovat na datumy od 6. ledna 2022 do 25. května 2022. Ideální příležitost se tam ohřát a užít si sluníčko v době, kdy se ho v Česku moc nedostává.

Linka do Afriky společnosti Lufthansa začíná na letišti Praha Václav Havel (PRG) a vede přes německý Frankfurt (FRA), kde se můžeme zdržet déle a tak asi nebudeme lenit na letišti a vyrazíme do města. Finálně se přilétá na letiště (TUN) Carthage airport - Tunisko.

Alternativně můžeme využít letenky Tunis z Prahy také od letecké společnosti Air France. Připlatíme si ale 1.000,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.