TIP! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky Tunis z Prahy ↔ 4.990 Kč

TIP! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky Tunis z Prahy ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás tip na trip do Tuniska bez cestovky. Letenky do země na pobřeží Středozemního moře, sousedící s Alžírskem a Libyí, nám teď přináší čtyřhvězdičková nadprůměrná letecká společnost Lufthansa. Zaletět si můžeme do hlavní metropole Tunisu při startech z Prahy. Obousměrné lety v akci u německého dopravce vycházejí na 4.990 Kč.

Kdy letět do Tuniska?

Lufthansa nabízí v předprodeji letenky do Tunisu z Prahy a zpátky za pět tisíc Korun na termíny od začátku září. Cestu si však můžeme naplánovat i na příští rok.

Cestovní období: 1. září 2023 až 30. březen 2024

Přestup: Frankfurt (FRA) airport - Německo

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené

Přílet: Tunis (TUN) Carthage airport - Tunisko

Jak se dostat z letiště Cathage airport do města?

Taxi: Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat do centra Tunisu, je taxíkem. Cena se pohybuje mezi 5 a 15 tuniskými dináry (TND), což je zhruba 1,5 až 5 eur.

Autobus: Z letiště odjíždí pravidelně autobusy, které vás dovezou do centra Tunisu. Cena za jednu jízdu se pohybuje mezi 0,5 až 1 TND (cca 0,2 až 0,3 eura).

Pronájem auta: Pokud preferujete cestování na vlastní pěst, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny se liší podle sezóny a typu vozu, ale obecně se pohybují kolem 30 až 50 TND (cca 10 až 17 eur) za den.

Soukromý transfer: Pokud preferujete větší pohodlí, můžete si objednat soukromý transfer z letiště Carthage přímo do vašeho hotelu. Cena závisí na vzdálenosti a typu vozidla, ale obvykle se pohybuje mezi 30 až 60 eur za jednu jízdu.

Co dělat v Tunisku?

Navštivte archeologické památky: Tunisko je plné fascinujících archeologických nalezišť, mezi nejznámější patří město Karthágo, amfiteátr El Djem nebo Bardo muzeum v Tunisu.

Užijte si slunce a pláže: Tunisko je plné krásných pláží, které nabízejí dokonalé podmínky pro opalování, koupání a vodní sporty.

Ochutnejte místní kuchyni: Tuniská kuchyně je bohatá a rozmanitá, ať už se jedná o tradiční tajín, couscous, harissa nebo místní sladkosti.

Projděte se po starých medinách: Tuniské města jsou plné starobylých medin, které nabízejí neuvěřitelnou atmosféru a mnoho příležitostí k nákupům.

Prohlédněte si poušť: Tunisko má také několik velkých pouští, jako například Sahara nebo Erg Chebbi, které jsou ideální pro dobrodružné výlety a expedice.

Navštivte oázy: Tunisko má také řadu krásných oáz, které nabízejí útočiště a tiché zákoutí v přírodě.

Užijte si zábavu: Tunisko má také řadu moderních resortů, kde si můžete užít bazény, spa, noční kluby a další zábavu.

Poznejte místní kulturu: Tunisko má bohatou historii a kulturní dědictví, které můžete objevovat návštěvou tradičních vesnic, festivalů a dalších kulturních akcí.

Akční letenky do Tuniska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.