TIP! Lufthansa - Spojené státy americké (USA) - přímé letenky New York z Mnichova bez přestupu (zpáteční) 6.690,- Kč

TIP! Lufthansa - Spojené státy americké (USA) - přímé letenky New York z Mnichova bez přestupu (zpáteční) 6.690,- Kč
Rezervace letenky

Včera jsme si ukázali jedny z nejlevnějších letenek do New Yorku v historii. Za 5.390,- Kč objednat přímý let Berlín - New York a zpět, to je slušný dáreček. Systém ovšem nabízel už za pár hodin jen jedno datum. My bychom rádi poukázali také na akční letenky do New Yorku bez přestupu s odletem z Mnichova za 6.690,- Kč.

Letenkové akce do USA - New Yorku uvedené v prvním odstavci vypravuje čtyřhvězdičková letecká společnost Lufthansa. Cestovní období pro obousměrný let do New Yorku z německého Mnichova pod 7 tisíc korun je na březen a duben 2022.

Do USA se odlétá z letiště Mnichov (MUC) a letí se bez přestupu na letiště New York (JFK) John F Kennedy airport - Spojené státy americké. Stejně poté poletíme při návratu zpět.

Podmínkou rezervace levné letenky je objednávka v páru (tedy 2 ks).

Objednejte si dvě a zaplaťte za jednu 6.690,- Kč. Stejně vždycky cestujeme hlavně ve dvojici, takže žádná velká komplikace to není.

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma.

Přehled levných letenek do New Yorku zde.

Přehled TOP 10 letenek do USA zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.