TIP! Lufthansa - Spojené státy americké (USA) - levné letenky New York z Norimberku (zpáteční) 5.990,- Kč

TIP! Lufthansa - Spojené státy americké (USA) - levné letenky New York z Norimberku (zpáteční) 5.990,- Kč
Rezervace letenky

Ani v dalším týdnu nebudeme ochuzeni o extra levné letenky do USA. Nejlépe si nyní překvapivě vede německá Lufthansa. Už jsme si ukázala výhodn lety do New Yorku z Mnichova a Berlína. Stála platná je i akční letenka New York z německého Norimberku. Na zpáteční let stačí částka 5.990,- Kč i s poplatky.

Aerolinka Lufthansa létá do Norimberku na dvě různá letiště. Za 5.990,- Kč buď na letiště Newark a nebo na letiště John F. Kennedy za 6.290,- Kč. Cestovní období březen až duben.

Velkou výhodou tarifu je dopravce. Tím je pětihvězdičková německá letecká společnost Lufthansa.

Pozor! Do New Yorku se neletí z Norimberku. Z tohoto města pojedeme autobusem k odletu z Mnichova.

Přehled dalších akčních letů do New Yorku uvidíte na této stránce.

Tip: Mezitím můžete mrknou také na přehled TOP 10 nejžádanějších letenek do USA.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.