TIP! Lufthansa - Spojené státy americké (USA) - Florida - přímé letenky do Miami z Mnichova bez přestupu (zpáteční) 8.790,- Kč

TIP! Lufthansa - Spojené státy americké (USA) - Florida - přímé letenky do Miami z Mnichova bez přestupu (zpáteční) 8.790,- Kč
Rezervace letenky

Letecká společnost Lufthansa dnes šokovala obousměrnou akční letenkou do New Yorku bez přestupu okolo šesti tisíc, ale to zdaleka není všechno. Přímé lety bez přestupu ve výrazné slevě má však teď Lufthansa i na prosluněnou Floridu. Právě teď se nabízí přímá letenka do Miami s odletem z Mnichova za 8.790,- Kč.

Ušetřit na cestě do Spojených států amerických a ještě letět bez přestupu, navíc s vyhlášenou 4* leteckou společností Lufthansa. A když je cílem Florida a město Miami a pod 9 tisíc a ještě z dobře dostupného Mnichova, to nenechá chladným snad žádného dobrodruha, který chce letět za Atlantik.

Dostupnost: Zpáteční letenky do Miami bez přestupu s odletem z Mnichova od Lufthansy bookujte na termíny od příštího týdne. Kalendář obsahuje data od 25. února 2022.

Jak poletíme? Odlety jsou z letiště Mnichov (MUC) - Německo a letí se přímo bez přestupu na letiště Miami (MIA) airport - Spojené státy americké (USA). Zpáteční let probíhá identicky.

Zavazadla zdarma: 1 kus příruční.

Podmínka je rezervace letenek v páru. Necestujete li na Floridu sami, máte problém vyřešený.

Dopravce: Lufthansa

Tip: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do USA zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.