TIP! Lufthansa ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy na křídlech 5* aerolinky ↔ 10.690 Kč

TIP! Lufthansa ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy na křídlech 5* aerolinky ↔ 10.690 Kč
Rezervace letenky

Začněte už samotnou cestu do Dubaje zážitkem, které vám utkví v paměti. Jak na to? Vydejte se do Spojených Arabských Emirátů bez cestovky s německou pětihvězdičkovou aerolinkou Lufthansa. Rozdíl mezi nízkonákladovými tarify jako má např. FlyDubai a tímto nadprůměrným už není markantní. Doporučujeme Dubaj z Prahy za 10.690 Kč.

Kdy letět do Dubaje z Česka s 5* aerolinkou?

Na výběr máme nadprůměrné akční letenky Dubaj z Prahy od Lufthansy za 10.690 Kč na tento i příští rok. Letos se dá odlétat do Emirátů s tímto dopravcem v listopadu. Konkrétně od 2. 10. 2022. Návraty pak během prosince. A nebo se nabízí kapacita od 3. ledna 2023 do 28. března 2023.

Jak poletím do Dubaje?

Do Spojených Arabských Emirátů se cestuje po této trase: Praha (PRG) - Mnichov (přestup) - Dubaj (DXB). Zpět letíme stejně, jen logicky v opačném pořadí.

Doprava zavazadel do Dubaje

Bez doplatku se u Lufthansy přepravuje 1 palubní zavazadlo 55x40x23 cm a 1 malá taška 10x30x10 cm.

Tip redakce

Brzy se dozvíte také o akčních letenkách do Dubaje z Prahy od oblíbené Turkish Airlines.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.