TIP! 🇵🇹 Lufthansa - Portugalsko - Lisabon z Prahy na křídlech 5* aerolinky také na léto (zpáteční) 3.790,- Kč

TIP! Lufthansa - Portugalsko - Lisabon z Prahy na křídlech 5* aerolinky také na léto (zpáteční) 3.790,- Kč
Rezervace letenky

Upřednostňujete lety o vyšším standartu? Máme pro vás tip na Portugalsko s odletem z ČR v podání německé pětihvězdičkové aerolinky Lufthansa. Nadprůměrné lety do hlavního města jsou nyní v akci. V rezervačním systému najdeme letenky Lisabon s odletem z Prahy a zpátky za 3.790,- Kč a to i na hlavní turistickou sezónu.

Dostupnost: Probíhá výprodej posledních termínů na léto. Lety Praha - Lisabon a zpět na červenec už pouze při odletu 12.7. V srpnu máme možností víc, ale i tyto místa mizí velmi rychle. V kalendáři však najdeme letenky do Lisabonu z Prahy i na září, říjen, listopad a prosinec 2022.

Po covidové krizi se každý těší na cestování. Portugalsko a konkrétně Lisabon patří bez nadsázky mezi nejpohlednější města celé Evropy.

Linka z Prahy od Lufthansy není přímá. Obsahuje přestup v německém Mnichově. Přílety jsou na Lisabon (LIS) Lisboa - Portugalsko. Zpáteční let a jedno příruční zavazadlo máme bez jakéhokoliv doplatku.

Dopravce: Lufthansa

TIP: Akční letenky Portugalsko TOP 10

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.