TIP! Lufthansa ✈ Panama - akční letenky do Panama City z Mnichova, Norimberku, Berlína a Drážďan ↔ 10.490 Kč

TIP! Lufthansa ✈ Panama - akční letenky do Panama City z Mnichova, Norimberku, Berlína a Drážďan ↔ 10490 Kč
Rezervace letenky

Je tady další dáreček od Lufthansy! Jedna z nejlepších aerolinek nyní uvedla doposud nejrozsáhlejší nabídku letenek do Střední Ameriky. Cestovatel se může těšit na letenky do Panamy a konkrétně do hlavního města Panama City při odletech z Mnichova, Norimberku, Berlína a Drážďan. Zpáteční letenky se prodávají už za 10.490 Kč.

Verze letů do Panama City na palubě Lufthansa

1. Lufthansa - Panama City z Mnichova za 10.490 Kč - termíny 2. leden 2023 až 30. květen 2023.

2. Lufthansa - Panama City z Norimberku za 10.590 Kč - termíny 26. leden 2023 až 20. červen 2023.

3. Lufthansa - Panama City z Berlína za 10.790 Kč - termíny 26. leden 2023 až 20. červen 2023.

4. Lufthansa - Panama City z Drážďan za 10.990 Kč - termíny 7. únor 2023 až 20. červen 2023.

Do Panamy se letí s přestupem ve Frankfurtu (za cca 2 hodiny se pokračuje). Přílety Panama City, Panama (PTY) Tocumen international airport. Tento tarif je oklešten pouze na přepravu jednoho palubního zavazadla zdarma. Další se dá přiobjednat v průběhu rezervace.

Tip redakce

Letět s leteckou společností jakio je Lufthansa je zážitek. Tato aerolinka má pět hvězdiček a patří mezi nadprůměrné dopravce.

Akční letenky do Panamy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.