TIP! Lufthansa ✈ Namibie - akční letenky Windhoek z Budapešti na palubě 4* aerolinky ↔ 9.990 Kč

TIP! Lufthansa ✈ Namibie - akční letenky Windhoek z Budapešti na palubě 4* aerolinky ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás jedinečnou šanci, jak podniknout jednu z nejdobrodružnějších cest za poslední roky. Je tu naprosto jedinečná akční letenka do Namibie za pouhých deset tisíc! Taková příležitost se objeví jednou za 5 let. Využijte obousměrné levné letenky do Windhoek s odletem z maďarské Budapešti v podání 4* aerolinky Lufthansa.

Dostupnost letenek do Namibie

Lufthansa nám nadělila nečekaný dáreček v podobě akční letenky Windhoek z Budapešti jenom za 9.990 Kč na příští rok. Rezervovat se dá datum od 1. ledna 2023 do 21. února 2023.

Jak poletím do Namibie?

Linka 4* německé Lufthansy do Afriky je snadná. Odletá se z Budapešti (BUD) s přestupem ve Frankfurtu (FRA). Na přestup je pouze hodina a čtvrt, takže žádné zbytečné čekání na další letadlo se konat nebude. Přílet jsou na letiště Windhoek (WDH) Hosea Kutako International airport - Namibie. Celká doba letu je 13 hodin.

Doprava zavazadel

Jelikož se jedná o akční letenky do Namibie nadprůměrného leteckého přepravce, počítat můžeme s různými vymoženostmi. Na palubě zdarma však máme v přepravě pouze jedno příruční zavazadlo. Vzhledem k ceně pouhých 9.990 Kč není problém si dopravu dalšího přikoupit.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.