TIP! Lufthansa ✈ levné letenky na Mauricius z Prahy na palubě 4* aerolinky ↔ 14.990 Kč

TIP! Lufthansa ✈ levné letenky na Mauricius z Prahy na palubě 4* aerolinky ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Propásli jste květnovou nabídku na Mauricius z Prahy od Turkish Airlines? Nevadí! Na trh přichází s novou alternativou čtyřhvězdičková německá Lufthansa a potěší ty, co chtějí na exotický ostrov odlétat z České republiky. Inspirovat se můžeme příchozí obousměrnou akční letenkou na africký ostrov Mauricius s odletem z Prahy za 14.990 Korun.

Dostupnost letenek na Mauricius na palubě Lufthansy

Lety na vzdálené exotické ostrovy se vždy rezervují se značným předstihem. Kupovat letenky na poslední chvíli je holý nesmysl. Tohle ví i Lufthansa a levné letenky na Mauricius z Prahy nám předkládá na příští rok. Zabookujte si datum z rozmezí období 4. leden 2023 až 5. červen 2023.

Jak poletím na Mauricius?

Na ostrov se letí se zmíněnou leteckou společností Lufthansa, která má dle žebříčku hodnocení aerolinek 4* a to je druhý největší počet možných. Lety s ní se tedy řadí mezi nadprůměrné. Odlétá se z Prahy - letiště Václava Havla (PRG) - Prague airport - Česko. Poté letíme k přestupu ve Frankfurt a asi po tříhodinové zastávce pokračujeme na letiště Mauricius (MRU) Plaisance airport - Mauricius. Stejně poletíme i zpátky.

Přeprava zavazadel na Mauricius

Jediným mínusem u tohoto tarifu Lufthansy na Mauricius je přeprava jenom jednoho palubní zavazadla zdarma. Je to zavazadlo o hmotnosti 8 kg a rozměrech 55 x 40 x 23 cm.

Tip redakce

Na Mauricius od příštího roku za 13.290 Korun létá z Prahy také Austrian Airlines. Kdo by chtěl ušetřit ještě něco málo kolem dvou tisíc, nechť využije tuto alternativu.

Akční letenky na Mauricius

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.