TIP! Lufthansa - Kanada - levné letenky Montreal z Prahy (tam i zpět) 10.490,- Kč

TIP! Lufthansa - Kanada - levné letenky Montreal z Prahy (tam i zpět) 10.490,- Kč
Rezervace letenky

Německá letecká společnost není na trhu žádný otloukánek. Její letenky jsou sice zpravidla o chlu dražší než u ostatních dopravců, to ale nebude platit v tomto případě, kdy vám doporučíme levné letenky do Kanady. Do boje s ostatními vstupuje nabídkou letenek do Montrealu s odletem z letiště Praha za příjemných 10.490,- Kč.

Jelikož do konce letošního roku už zbývá jen pár dní, není vůbec na škodu, že odlety do Kanady s Lufthansou jsou až v příštím roce. Letenky Montreal z Prahy za "deset a půl" koupíme hned na odlet z kraje roku. Bookujte levné letenky v rozmezí 18. leden 2022 až 30. květen 2022.

Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko a letíme s přestupem na německém letišti Mnichov (MUC). Finišovat budeme na letišti Montreal (YUL) Pierre Elliott Trudeau airport - Kanada. Dopravce je čtyřhvězdičková letecká společnost Lufhthansa.

Lufthansa ke zpátečním letenkám z Česka do Kanady přidává přepravu 1 kusu příručního zavazadla.

Další tipy na rezervaci levné letenky do Kanady najdete zde.

Dopravce: Lufthansa

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.