TIP! Lufthansa ✈ Itálie - Ligurie - akční letenky Janov z Prahy na letní prázdniny ↔ 3.590 Kč

TIP! Lufthansa ✈ Itálie - Ligurie - akční letenky Janov z Prahy na letní prázdniny ↔ 3.590 Kč
Rezervace letenky

Je tu nová pozvánka na severozápad Itálie od aerolinek Lufthansa! Možná jste si všimli, že loňský lowcost spoj do Ligurie v režii Ryanairu se nyní neprovozuje. Toho využívá německá čtyřhvězdičková společnost a předkládá sezónní letenky do Janova z Prahy na letní prázdniny za 3.590 Kč. Menším úskalím je jeden přestup v Německu.

Kdy letět do Janova?

Lufthansa cílí na hlavní sezónu. Chcete vyrazit o prázdninách? Pak využijte termíny od konce prvního prázdninového měsíce.

Cestovní období: 27. červenec 2023 až 28. září 2023

Přestup: Mnichov (MUC) - Německo (cca 1h a 50min)

Přílet: Janov (GOA) Christoforo Colombo airport - Itálie

Zavazadla: 1 kabinové zdarma

Jak se dostat z letiště do centra?

Autobus: Můžete si koupit jízdenku na autobusovou linku Volabus, která vás doveze do centra města. Jízdné stojí zhruba 6 EUR a trvá cca 30-45 minut.

Vlak: Z letiště jezdí vlak přímo do hlavního nádraží Janova - Genova Piazza Principe. Jízdné stojí kolem 1,5 EUR a cesta trvá přibližně 20 minut.

Taxi: Pokud preferujete větší pohodlí, můžete si pronajmout taxi. Cena za jízdu se pohybuje okolo 30-40 EUR a cesta trvá zhruba 20-30 minut.

Pronájem auta: Pokud si chcete užít větší svobodu pohybu v Janově a okolí, můžete si pronajmout auto. Půjčovny aut se nacházejí přímo v letištní budově. Ceny se liší podle typu a délky pronájmu.

Co dělat v Janově?

Riviera di Levante, v níž se Janov nachází, nabízí mnoho zajímavostí a aktivit. Následující body ukazují, co všechno můžete v Janově zažít:

Procházejte se historickým centrem města, které je zapsáno na seznamu UNESCO díky svým palácům a muzeím.

Navštivte janovské akvárium s více než 600 druhy živočichů a vodních rostlin.

Využijte projížďku lanovkou na vrchol kopce Monte Righi a obdivujte panoramatický výhled na celé město.

Navštivte janovské náměstí Piazza de Ferrari, které je považováno za srdce města, a ochutnejte některé z místních specialit na okolních kavárnách a restauracích.

Procházejte se po janovském přístavu, který je největší italský přístav pro lodě a je plný kaváren, barů a obchodů.

Projděte se po známé nákupní ulici Via XX Settembre a nakupujte v buticích s italskou módou, kosmetikou a dalšími předměty.

Navštivte muzeum Galata Museo del Mare a objevte historii námořníků a plavby v této oblasti.

Vyhledejte některou z místních pláží jako například Boccadasse nebo Baia del Silenzio a relaxujte u Jaderského moře.

Akční letenky Janov

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.