TIP! Lufthansa / Austrian Airlines - USA - Aljaška - levné letenky Anchorage z Vídně (tam a zpět) 15.490,- Kč

TIP! Lufthansa - Aljaška - levné letenky Anchorage z Vídně (tam a zpět) 15.490,- Kč
Rezervace letenky

Senzace! Jste náročný cestovatel? Právě pro vás by mohla být jedinečná nabídka od německé Lufthansy a rakouské Austrian Ailines. O co jde? Levné letenky na Aljašku! Je to až neuvěřitelné, ale o takové akci jsme psali naposledy skoro před 7 lety! Na západní pobřeží USA se máme šanci dostat za příjemných 15.490,- Kč.

Dostupnost: Cílem letu je největší město Aljašky Anchorage. Linka je dostupná na léto! Jedná se o levné letenky do Anchorage z Vídně s odlety od 13. června do 8. září 2022.

Levné lety na Aljašku (Anchorage z Vídně) zajišťuje letecká společnost Lufthansa, lety z Aljašky zase letecká společnost Austrian Airlines.

Odlétá se z letiště Vídeň a letí se s přestupem ve Frankfurtu (FRA) s přílety na letiště Anchorage (ANC) Anchorage airport - Spojené státy americké (USA). Zpátky z Aljašky poletíme opět přes Frankfurt do Vídně.

Zavazadla: 1 ks příruční bez doplatku

Dopravce: Austrian Airlines, Lufthansa

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.