TIP! 🇺🇸 LOT - USA - levné letenky New York z Ostravy a Prahy (zpáteční) 11.490,- Kč

TIP! LOT - USA - levné letenky New York z Ostravy a Prahy (zpáteční) 11.490,- Kč
Rezervace letenky

Do nabídky letenek do Spojených států amerických v těchto dnech výrazně promlouvá také polská letecká jednička LOT Airlines. Tento dopravce po letech na Floridu (Miami z Ostravy a Prahy) se opět kromě akčních letů do New Yorku zaměřil také na akční lety s odlety z moravskoslezské metropole. Pro obě nabídky platí cena 11.490,- Kč.

Za jedenáct a půl tisíc do New Yorku z Prahy nebo Ostravy! Odlety do USA jsou však možné až od druhé poloviny letošní roku! Linku LOT Polish Airlines Praha - New York a zpět provází termíny od 7. října do 10. prosince.

Ostraváci to mají dost okleštěné. Do New Yorku z Ostravy se u tohoto spoje podívají jenom v říjnu.

Odlety do New Yorku z České republiky (PRG, OSR) společnosti LOT provází 1 přestup - letiště Varšava (WAW).

Zavazadla bez doplatku: Jedno příruční.

TIP: Přehled všech levných letenek do New Yorku

TIP: Přehled nejžádanějších letenek do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.