TIP! LOT ✈ USA - Florida - akční letenky do Miami z Budapešti ↔ 9.990 Kč

TIP! LOT ✈ USA - Florida - akční letenky do Miami z Budapešti ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Polská národní letecká společnosti LOT nezahálí ani na konci letních prázdnin. S touto aerolinkou se dalo v minulých dnech objednávat výhodné letenky na Floridu při odletech z Ostravy a Prahy od 13.490 Kč. Dopravce však přidává další a ještě cenově výhodnější alternativy. Doporučujeme akční letenky do Miami z Budapešti za 9.990 Kč.

Kdy letět do Miami za pouhých deset tisíc?

Chcete se podívat do USA ještě letos? Tento tarif nám umožňuje vycestovat na Floridu v tomto, nebo i příštím roce. K dostání jsou letenky do Miami ve výprodeji s odlety z maďarské Budapešti za 9.990 Kč na dobu od 30. října 2022 do 22. března 2023.

Itinerář letu do Ameriky

Odlétá se z letiště (BUD) Budapest airport - Maďarsko s následným přestupem v polské Varšavě. Pozor! Na přestup může být čas pouhou hodinu. Přílety vedou na letiště Miami (MIA) Miami airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do Miami

1 příruční je bez doplatku. Ostatní se dají přikoupit.

Tip redakce

Letenky za velkou louží v současné chvíli startují na částce 6.590 Kč a je to let do New Yorku od TAP Portugal.

Akční letenky Spojené státy americké (USA) TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.