TIP! LOT Airlines ✈ USA - akční letenky Chicago z Ostravy a Prahy ↔ 9.990 Kč

TIP! LOT Airlines ✈ USA - akční letenky Chicago z Ostravy a Prahy ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Do amerického státu Illinois s polskou leteckou společností nově také z českých letišť. LOT Polish Airlines zveřejnila premiérové lety do Chicaga při odletu z Ostravy za deset tisíc Korun. Smutnit nemusí ani ti, co to mají do Ostravy daleko. Stačí přidat 1.500 Kč a fičet můžeme z našeho hlavního města (11.490 Kč). Akce je jako vždy časově omezena.

Kdy letět do Chicaga z Ostravy a Prahy?

1. LOT - USA - Chicago z Ostravy za 9.990 Kč - cestovní období 21. únor až 24. duben 2023

1. LOT - USA - Chicago z Ostravy za 11.490 Kč - cestovní období 9. únor až 22. duben 2023

Podmínky letu do USA na palubě LOT

Hlavní podmínkou u LOT Airlines je rezervace této akční letenky do Chicaga v páru. Dostupné jsou termíny pouze na jaro 2023. Čeká nás přestup ve Varšavě a taky doprava jednoho palubního zavazadla zdarma.

Akční letenky Chicago

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.