TIP! LOT Airlines - Turecko - levné letenky Istanbul z Prahy a Ostravy (zpáteční) také na letní prázdniny 3.990,- Kč

TIP! LOT Airlines - Turecko - levné letenky Istanbul z Prahy a Ostravy (zpáteční) také na letní prázdniny 3.990,- Kč
Rezervace letenky

Jak se dopravit do dřívějšího hlavního města osmanské říše a současné brány orientu? Do této chvíle jsme tu měli lowcost letenky do Istanbulu z Prahy od nízkonákladovky Pegasus Airlines za 3.590,- Kč, která ovšem neobsahuje sezónní letenky do Turecka a taky od Turkish za 5.390,- Kč. Nyní ale úřaduje i polská aerolinka!

LOT Airlines strčí do kapsy jak lowcost aerolinky Pegasus, tak i turecké národní aerolinky Turkish Airlines. Prvně jmenované sezónními místy a druhé navíc i cenou. LOT Airlines navíc létají do Istanbulu z Prahy za 3.990,- Kč a taky z Ostravy za 4.790,- Kč a to i včetně letních prázdnin

Zpáteční akční letenky Istanbul z Prahy od LOT Polish Airlines mají dostupnost kapacity na duben 2022 až leden 2022. U letenek do Istanbulu s odlety z Ostravy to jsou termíny od konce března do poloviny září 2022. Tyto akční letenky mizí rychle a to hlavně na období letních prázdnin, tak si pospěšte.

Zavazadla zdarma: 1 kus příručního v ceně levné letenky.

Dopravce: LOT Airlines

Tip: Přehled levné letenky do Turecka

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.