TIP! LOT Airlines - Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Miami z Prahy a Ostravy také na konec léta 12.490,- Kč

TIP! LOT Airlines - Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Miami z Prahy a Ostravy také na konec léta 12.490,- Kč
Rezervace letenky

Rádi uvítáte možnost letět do Spojených států amerických z co nejbližšího letiště vašemu bydlišti? Je li vaším cílem Florida, podívejte se na akční tarify polské letecké společnosti LOT. Dopravce teď vybízí k rezervaci zpáteční levné letenky do Miami při odletech z Prahy za 12.490,- Kč a nově také z Ostravy to jen za 12.990,- Kč.

Termíny do USA (Florida) od LOT Airlines jsou koncipovány na termíny v druhé polovině letošního roku. Na Floridu se s těmito spoji můžeme podívat ještě na konci léta. V kalendáři najdeme volnou kapacitu od 2. září do 14. prosince 2022.

Odlety na Floridu z České Republiky (Prahy a Ostravy) vedou přes Varšavu, kde okamžitě padíme na další letadlo, abychom finálně přistáli na letišti Miami (MIA).

Zavazadla: Jedno příruční zdarma

Dopravce: LOT Airlines

Tip: Přehled všech akčních letenek do Miami

Nepřehlédněte: TOP 10 nejlevnějších letenek do USA

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.