TIP! 🇵🇱 LOT Airlines - Polsko - levné letenky Varšava z Ostravy (tam a zpět) 1.590,- Kč

TIP! LOT Airlines - Polsko - levné letenky Varšava z Ostravy (tam a zpět) 1.590,- Kč
Rezervace letenky

Rozrůstají se možnosti odletů z ostravského letiště Leoše Janáčka v Mošnově. Cestovatel z moravskoslezského regionu si to nově může zamířit do Varšavy na prohlídku památek UNESCO. Využijte nové spoje polských národních aerolinek LOT. Linka Ostrava - Varšava a zpět se prodává i s poplatky za 1.590,- Kč.

Dostupnost: Do Varšavy budou létat LOT Polish Airlines od 1. dubna, tedy od pozítří a to až do 28. října 2022. V systému najdete i letenky na letní prázdniny, tak neváhejte.

Linka je zahájena odletem z letiště Ostrava (OSR) Mošnov airport - Česká republika a končí příletem na letiště Varšava (WAW) Warsaw airport - Polsko. Doba letu je hodina.

Zavazadla zdarma: 1 ks si bereme sebou na palubu bez doplatku, jená se o tzv. příruční zavazadlo.

Dopravce: LOT

Tip: V rámci zahájení letů z Ostravy jsou tyto letenky o tisíc korun levnější, než v případě odletů z Prahy (2.590,- Kč)

Přehled akčních letenek do Polska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.