TIP! 🇵🇱 LOT Airlines - Polsko - levné letenky Gdaňsk z Ostravy a Prahy také na léto (zpáteční) od 2.490,- Kč

TIP! LOT Airlines - Polsko - levné letenky Gdaňsk z Ostravy a Prahy také na léto (zpáteční) od 2.490,- Kč
Rezervace letenky

Říká vám něco LOT Airlines? S touto polskou leteckou společností se teď nově dostaneme letecky až na samý sever Polska při odletech z Ostravy a Prahy. Jestli se vám nepozdávají Ryanair lowcost lety do Gdaňsku s odlety z Vídně, svěřte se do péče polského národního dopravce. Létá se už za 2.490,- Kč.

Jelikož má tarif s odlety z Ostravy zaváděcí ceny, výjde levněji letět právě z ocelového srdce republiky. Odlety z hlavní metropole z Prahy jsou + 500,- Kč.

Jaro, léto, podzim. Ve všech těchto ročních obdobích lze letět do Gdaňsku z Česka na kříldech LOT. V kalendáři na váš čekají termíny od 4. dubna do 27. října 2022.

Linka obsahuje přestup ve Varšavě u letu tam i zpět. Přílety jsou na Gdaňsk (GDN) Rebiechowo - Polsko. Jedno příruční zavazadlo je bez doplatku.

Dopravce LOT

TIP: Prohlédněte si všechny akční letenky do Polska.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.