TIP! 🇰🇷 LOT Airlines - Jižní Korea - levné letenky Soul z Prahy (zpáteční) 12.390,- Kč

TIP! LOT Airlines - Jižní Korea - levné letenky Soul z Prahy (zpáteční) 12.390,- Kč
Rezervace letenky

Na konci minulého roku jsme vás konečně mohli informovat o znovuzahájení prodeje akčních letenek do Jižní Korei. Nejprve to byla turkish Airlines se Soulem z Prahy za 12.890,- Kč, poté Soul od Qatar Airways z Prahy za 13.790,- Kč. Tyhle akce už se ale vyprodaly a tak se určitě hodí nové letenky Soul z Prahy za 12.390,- Kč od LOT.

LOT Polish airlines je polská národní letecká společnost a po koronavirové pauze se jako první blíží hranici ceny obousměrných letenek Soul z Prahy k dvanácti tisícím korunám.

Vyrazit cíl Soul - Jižní Korea je možné na palubě LOT Airlines od 26. dubna do 30. prosince 2022. Spoj vede přes Varšavu (WAW), kde náš čeká jediný přestup.

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Dopravce: LOT

Pakliže se objeví nové akční lety Jižní Korea, najdete je zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.