TIP! LOT Airlines ✈ Jižní Korea - akční letenky Soul z Budapešti bez přestupu ↔ 11.990 Kč

TIP! LOT Airlines ✈ Jižní Korea - akční letenky Soul z Budapešti ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Polská LOT Airlines není mezi aerolinkami žádné ořezávátko! Dopravce aktuálně s částkou dvanáct tisíc Korun vévodí nejlevnějším letům do Jižní Koreje. Využijte nejen dobrou cenu, ale také nadstandardních podmínek na trasách do Asie. Doporučujeme rezervaci zpáteční letenky do Soulu při odletu z maďarské Budapešti za 11.990 Kč.

Kdy vyrazit do Jižní Koreje za 11.990 Kč?

Letenky Soul z Budapešti od LOT Polish Airlines jsou připraveny k rezervaci na vybrané datumy od 9. ledna 2023 s návraty do 27. března. Volná místa je nutné bookovat bez odkladu.

Na ostrov na korejském poloostrově se letí bez přestupu!

Linka do Jižní Koreje společnosti LOT z letiště v Budapešti (BUD) se vyplatí taky z důvodu, že se jedná o přímý let a nemusíme už přestupovat. Přílety jsou na letiště (ICN) Incheon Intl airport - Jižní Korea. Stejně se z Asie poletí i zpět.

Náš tip

Na této trase se ve tříde economy dočkáme u aerolinek LOT Airlines i teplého jídla a také alko i nealko nápojů. Je tu i další komfort v podobě zábavního systému zabudovaného přímo v sedačkách.

Akční letenky do Soulu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.