TIP! Léto v Itálii ✈ Levné letenky do Brindisi z Vídně a Prahy na léto ↔ od 742 Kč

TIP! Léto v Itálii ✈ Levné letenky do Brindisi z Vídně od 742 Kč

Chcete tip na individuální letní dovolenou, která vám neudělá velký průvan v peněžence? Dobré jídlo, vínko, malebné uličky, moře a pláže. Řeč je o italské oblasti Apulie a městě Brindisi. Víte, že tam létá Ryanair i pod tisícovku?  V době psaní narazíme dokonce i na sezónní letenky na léto a to od 742 korun! Doporučujeme odlet z Vídně.

Proč radíme letět do Brindisi zrovna z Vídně? Tato zpáteční letenka do Itálie je totiž podstatně levnější, než kdybychom cestovali z Prahy. Rozdíl je až dva tisíce. Navíc velká hromada u letů do Apulie z rakouského hlavního města je na červen, červenec a srpen za nejnižší cenu.

K lowcostům do Brindisi najdete níže pod akčními letenkami také mapku s tipy na ubytování.

Také doporučujeme: Levné letenky Itálie přehled

Akční letenky do Brindisi

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.