TIP! Kuwait Airways ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Mnichova ↔ 15.790 Kč

TIP! Kuwait Airways ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Mnichova ↔ 15.790 Kč
Rezervace letenky

Od února až do minulého týdne jsme na akčním trhu s letenkami mohli vidět tarif na Filipíny v rámci kombinovaného tarifu do Manily od Cathay Pacific a British Airways. Tarif už se nyní nedá sehnat, ovšem další možnosti levnějšího letu na Filipíny teď můžeme využít nové akce Kuwait Airways na obousměrné letenky Manila z Mnichova za 15.790 Kč.

Kdy letět do Manily s Kuwait Airways?

Dopravce: Kuwait Airways

Cestovní období: 2. listopad 2023 až 26. duben 2024

Odlet: (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přestup: (KWI) Kuwait Intl Kuvajt

Přílet: (MNL) Ninoy Aquino Intl Filipíny

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. MHD (autobus nebo jeepney): Ceny za jízdu se pohybují kolem 12-20 PHP (0,20-0,30 EUR) a doba cesty závisí na dopravních podmínkách, ale obvykle trvá kolem 45 minut.

2. Airport Shuttle: Cena za Airport Shuttle se pohybuje mezi 150-200 PHP (2,50-3,30 EUR) a cesta do centra města trvá přibližně 30-60 minut v závislosti na dopravě.

3. Online sdílené služby (např. Grab nebo Uber): Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a provozu, ale obvykle se pohybují kolem 250-400 PHP (4,10-6,60 EUR) a doba cesty je přibližně 30-45 minut.

4. Taxi: Taxíky jsou také dostupné a ceny se liší podle taxametru. Orientační cena za cestu do centra města je kolem 300-500 PHP (4,90-8,20 EUR) a doba cesty je přibližně 30-45 minut v závislosti na provozu.

Co dělat v Manile?

1. Intramuros: Navštivte historické opevněné město Intramuros a prozkoumejte jeho impozantní hradby, památky a kostely. Projděte se po pláži Manila Bay a objevte bohatou historii této oblasti.

2. Národní muzeum: Započněte svou kulturní cestu v Národním muzeu, kde můžete obdivovat sbírky uměleckých děl, historické artefakty a přírodní exponáty. Získejte hlubší porozumění filipínské kultuře a dědictví.

3. Binondo: Vydejte se do čtvrti Binondo, nejstarší čínské čtvrti v Asii, a prozkoumejte její úzké uličky plné tradičních obchodů, chrámů a restaurací. Vychutnejte si autentické čínské jídlo a ochutnejte oblíbené speciality jako je pancit, dim sum nebo pečené kachní maso.

4. Rizal Park: Odpočiňte si a relaxujte v Rizal Parku, rozsáhlém veřejném parku pojmenovaném po národním hrdinovi José Rizalovi. Užijte si procházku kolem jezera, obdivujte památníky a zahradní úpravy nebo si prostě jen odpočiňte na trávě.

5. Shopping v Megamallu: Pro milovníky nákupů je tady obrovské obchodní centrum SM Megamall. Objevte širokou škálu obchodů, butiků a restaurací, kde si můžete nakoupit místní i mezinárodní značky.

6. Noční život: Manilská noční scéna je živá a nabízí širokou škálu klubů, barů a restaurací. Užijte si večerní zábavu v čtvrti Makati nebo Bonifacio Global City, kde najdete moderní bary, taneční kluby a kulturní akce.

7. Chua Chu Kang Cemetery Complex: Prozkoumejte unikátní Chua Chu Kang Cemetery Complex, jedno z největších hřbitovů v Asii. Obdivujte různorodé náhrobky, pohřební kaple a architektonické prvky tohoto historicky a kulturně významného místa.

8. Adrenalinové sporty: Pokud máte rádi adrenalinové sporty, můžete se vydat na Wakeboarding v Nuvali nebo se vydat na zipline do zábavního parku Tree Top Adventure.

Všechny akční letenky do Manily

Náš tip

Další levné letenky na Filipíny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.