TIP! KLM ✈ USA - Nevada - levné letenky Las Vegas z Berlína ↔ 9.990 Kč

TIP! KLM ✈ USA - Nevada - levné letenky Las Vegas z Berlína ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Nizozemský národní dopravce KLM dnes spustil nejen výhodné lety do státu Florida, ale také do Nevady. Aktuálně ušetříme výrazný peníz na letenkách do Las Vegas. Vlezeme se "pod desítku"! Co k tomu potřebujeme? Stačí rychle zareagovat na levné letenky do Vegas s odletem z Berlína za 9.990 Kč. Pospěšte si, tohle se dlouho neohřeje!

Kdy do Las Vegas za 9.990 Kč s KLM?

Na výběr máme letenky do Las Vegas na první polovinu příštího roku. KLM teď ukázala nové termíny od 2. února do 29. června 2023.

Podmínky letu na palubě KLM

Linka z Berlína (BER) vede přes Amsterdam Schiphol (AMS) s časem 3 hodiny na přestup. Pak už rovnou do Nevady. Přistání se bude konat na (MIA) Miami airport - Spojené státy americké (USA). Zpáteční let probíhá stejně. Na dálkovém letu jako je tento za Atlantik očekávejte u KLM také teplé občerstvení a dopravu dvou příručních zavazadel.

Náš tip

Současně existuje do Las Vegas i linka z Mnichova (kombinovaný tarif American Airlines a Finnair). KLM má letenky do Las Vegas také s odlety z Česka. Spoj z Prahy ovšem vychází na 18.790 Kč.

Akční letenky do Las Vegas

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.