TIP! KLM ✈ USA - levné letenky do New Yorku z Vídně ↔ 9.990 Kč

TIP! KLM ✈ USA - levné letenky do New Yorku z Vídně ↔ 9.990 Kč

Do New Yorku z Vídně v akci konečné také s nizozemskou národní leteckou společností KLM. Oblíbená linka se vrací po dlouhé době a hned bude patřit mezi nejprodávanější. Proč? Levněji do Big Apple z Vídně teď letenky nekoupíte. Tam a zpátky jenom za deset tisíc. Kdo tedy nechce dávat za přímé lety o dvojku víc, má alternativu.

Dostupnost

Vypravte se s aerolinkami KLM z Vídně do New Yorku hned po skončení letošních letních prázdnin. Letenky Vídeň - New York a zpět jsou dostupné při odletech od 7. září, ale zdaleka nemusíme do USA letět jenom v této době. Cestovní období končí až 27. únorem příštího roku.

Itinerář letu

Odlétá se na palubě KLM z letiště  Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko a letí se přes Amsterdam (AMS) Schiphol airport - Nizozemsko, kde přestoupíme a pokračujeme na letiště New York (JFK) John F Kennedy airport (USA).

Doprava zavazadel

2 příruční zavazadla (55cm x 25cm x 25cm do 12 kg) jsou u KLM zpáteční letenky do New Yorku z Vídně bez doplatku.

Doplňkové informace

Cenově nejblíže je těmto letenkám Austrian Airlines. Ta nabízí přímé letenky z Vídně za dvanáct tisíc. Akční spoj najdete na stránce akční letenky New York.

Akční letenky do New Yorku

 

Další tipy na výhodné cestování do USA

Aktuální přehled TOP 10 nejlevnějších letenek

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.