TIP! KLM ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Prahy ↔ 12.490 Kč

TIP! KLM ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Prahy ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Objevte kouzlo města andělů, kde se sny stanou skutečností mezi sluncem prozářenými plážemi a oslnivými světly Hollywoodu. Kromě hvězd na Chodníku slávy zde na vás čekají i malebné uličky, avantgardní galerie a nekonečné kulinářské zážitky. Doporučujeme akční letenky do Los Angeles s odletem z Prahy v nové akci letecké společnosti KLM.

Letenky Los Angeles z Prahy za 12.490 Kč

Dopravce: KLM

Cestovní období: 2. listopad 2023 až 30. květen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Amsterdam (AMS) Schiphol Arpt Nizozemsko

Přílet: Los Angeles (LAX) Los Angeles Intl Arpt Spojené státy americké (USA)

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Z letiště Los Angeles International Airport (LAX) do centra města Los Angeles můžete využít několik dopravních možností. Zde jsou některé z nich:

1. **Metro**: Metropolitní doprava v Los Angeles je cenově dostupná a rychlá možnost. Můžete využít Linku C (Green Line) k metru, a poté přestoupit na Linku A (Blue Line) nebo Expo Line (Linka E), které vás přivedou do centra města. Jízda metrem trvá přibližně 45-60 minut a stojí kolem 1,75 až 7 dolarů v závislosti na době cestování a počtu přestupů.

2. **FlyAway Shuttle**: FlyAway Shuttle provozuje přímé autobusy z LAX do různých částí města, včetně Union Station (centra). Cesta trvá asi 30-45 minut v závislosti na dopravní situaci a stojí 8-10 dolarů.

3. **Taxi**: Taxi jsou k dispozici před terminály na letišti. Jízda taxi z LAX do centra města obvykle trvá 30-45 minut, a cena se pohybuje mezi 45 až 60 dolarů v závislosti na dopravní situaci.

4. **Soukromé přepravní služby (Uber, Lyft)**: Služby jako Uber a Lyft jsou k dispozici na letišti LAX. Cena za jízdu z letiště do centra města se liší v závislosti na typu vozidla, provozní době a provozním stavu, ale obvykle se pohybuje od 30 do 50 dolarů.

5. **Pronájem auta**: Pokud plánujete zůstat v Los Angeles déle a chcete mít větší flexibilitu, můžete si pronajmout auto. Na letišti je k dispozici mnoho autopůjčoven.

Všechny tyto možnosti jsou k dispozici 24 hodin denně, takže můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Doporučuje se, abyste se předem informovali o cenách a časech provozu, abyste mohli plánovat svou cestu.

Co dělat v Los Angeles?

Los Angeles je město plné různorodých atrakcí a aktivit pro každého. Zde je seznam 15 věcí, které můžete v Los Angeles podniknout:

1. **Návštěva Hollywoodu**: Prozkoumejte slavnou promenádu Hollywood Walk of Fame a navštivte ikonický Hollywoodský znak.

2. **Griffith Observatory**: Užijte si úchvatný výhled na město a noční oblohu z Griffith Observatory, které bylo viděno v mnoha filmech.

3. **Santa Monica Pier**: Navštivte oblíbený Santa Monica Pier s lunaparkem, pláží a ikonickým kolečkem.

4. **Venice Beach**: Procházka po pláži Venice Beach nabízí jedinečný mix umění, pouličního divadla a promenády.

5. **Muzeum umění v Los Angeles (LACMA)**: Jde o největší umělecké muzeum na západním pobřeží s bohatou sbírkou umění.

6. **Universal Studios Hollywood**: Zažijte zábavu a vzrušení v Universal Studios, kde se můžete potkat s filmovými postavami a projet se atrakcemi.

7. **Los Angeles County Museum of Art (LACMA)**: Prozkoumejte jedno z největších uměleckých muzeí v USA s rozmanitou sbírkou.

8. **Getty Center**: Navštivte nádherné Getty Center, které kromě umění nabízí také úžasné zahrady a panoramatický výhled.

9. **Dodger Stadium**: Pokud máte rádi baseball, zarezervujte si lístky na zápas Dodgers, jedno z nejstarších baseballových hřišť v USA.

10. **Rodeo Drive**: Procházka po Rodeo Drive v Beverly Hills je ideální pro milovníky luxusu a nákupy.

11. **Muzeum vesmíru California Science Center**: Navštivte toto interaktivní muzeum a projděte se kolem raketoplánu Endeavour.

12. **Olvera Street**: Olvera Street v historickém centru LA vás vrátí do doby prvních španělských osadníků s tradičními obchody a restauracemi.

13. **Malibu**: Udělejte si výlet do krásného Malibu a objevte nádherné pláže a přírodní scenérie.

14. **Los Angeles Zoo**: Pro rodiny je návštěva Los Angeles Zoo zábavnou volbou, kde můžete vidět mnoho druhů zvířat.

15. **Jazzové kluby**: Los Angeles nabízí skvělou jazzovou scénu. Navštivte kluby jako The Blue Whale nebo The Baked Potato a užijte si živou hudbu.

Los Angeles je město, které nikdy nespí, a nabízí nespočet dalších zážitků a aktivit. Nezapomeňte si užít také slunné počasí a kulturní pestrost tohoto úžasného místa.

Všechny akční letenky do Los Angeles

Všechny akční letenky Los Angeles

Náš tip

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.