TIP! KLM ✈ Tanzánie - akční letenky Dar Es Salaam z Vídně ↔ 12.790 Kč

TIP! KLM ✈ Tanzánie - akční letenky Dar Es Salaam z Vídně ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

To byl fofr! V polovině září jsme po dlouhé době představili nové akční lety do Dar Es Salaam z Prahy od Turkish Airlines za čtrnáct tisíc. Netrvalo dlouho a akce se rychle vyprodala. Okamžitě ale zareagovala nizozemská letecká společnost KLM, která nově nabízí levné letenky do Dar Es Salaam z Vídně za 12.790 Kč.

Kdy letět do Dar Es Salaam?

Na palubě KLM lze koupit letenky do Dar Es Salaam z Vídně na termíny od března příštího roku. V kalendáři je k nalezení volná kapacita míst od 3.3. 2023 do 29. dubna 2023.

Jak poletím do Dar Es Salaam?

Odlety jsou na palubě KLM z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s přestupem v Amsterdamu - letiště Schiphol (AMS) - Nizozemsko. Poté následuje palivový stop v Kilimandžáru. Přílety Dar Es Salaam (DAR) Es Salaam airport - Tanzanie.

Doprava zavazadel do Dar Es Salaam

KLM poskytuje zdarma u tarifu do Tanzánie celkem tři zavazadla. Dvě jsou palubní a třetí bude odbaveno do podpalubí.

Tip redakce

Oproti vyprodanému tarifu od Turkish Airlines tady při odletu z Vídně ušetříme na letenkách do Dar Es Salaam dalších 1.200 Kč. Je velký předpoklad, že tyto letenky se opět velmi rychle vyprodají, tak neváhejte dlouho.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.