TIP! KLM - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Prahy (tam a zpět) 2.790,- Kč

TIP! KLM - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Prahy (tam a zpět) 2.790,- Kč
Rezervace letenky

Nizozemská letecká společnost KLM láká české zákazníky na akční letenky do Portugalska s odletem z Česka. Cílem je evropská topka mezi turistickými destinacemi, portugalské hlavní město Lisabon. Tohle je obvykle parketa TAP Air Portugal! KLM nabízí ve výprodeji letenky do Lisabonu z Prahy za 2.790,- Kč.

Akční letenky Lisabon s odlety z Prahy od KLM patří mezi nové tarify. Levnější lety do hlavní metropole s odlety z České republiky nikdo jiný nemá. Lufthansa je na tomto klasickém spoji i tisícovku dražší.

Dostupnost: Akce KLM vznikla vzhledem k výprodeji vybrané volné kapacity na letošní i příští rok. Zpáteční levné letenky do Lisabonu z Prahy pod tři tisíce vybírejte z kalendáře s dostupností na 5. duben 2022 až 22. únor 2023.

Itinerář cesty: Odlétá se v režii KLM z letiště Praha (PRG) s možným delším přestupem v Amsterdamu (AMS), což se dá využít k prohlídce nizozemského hlavního města. Lety pak končí na letišti Lisabon (LIS) - Lisboa airport - Portugalsko.

Zavazadla: Na lince do Lisabonu poskytuje KLM dvě kabinová zavazadla zahrnuta v ceně zpáteční letenky.

Dopravce: KLM

Tip: Projděte si náš výběr TOP 10 nejlevnějších letenek do Portugalska.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.