TIP! KLM ✈ Jižní Amerika - Peru - akční letenky Lima z Berlína ↔ 14.990 Kč

TIP! KLM ✈ Peru - akční letenky Lima z Berlína ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Rozrůstá se nám také nabídka akčních letenek do Jižní Ameriky. Na konci června jsme avizovali nový prodej levných letenek do Peru od Air France s odlety z Mnichova za 14.490 Korun. Co se změnilo? Na trh opět vstupuje nizozemská KLM, které oprášila podzimní tarif letenky Lima s odletem z Berlína za patnáct tisíc a to je rozdíl jen pětistovka.

Kdy letět do Peru s KLM?

Linku s akčními letenkami do Limy od KLM s odlety z německého Berlína za 14.990 Korun je možné využít při cestě od 15. listopadu 2022 do 25. prosince 2022. Ideální se tedy hodí k odletům do Peru na konci letošního roku.

Jak poletím do Peru?

Odlétá se na palubě nizozemské národní aerolinky KLM z letiště Berlín Brandenburg (BER). Následuje let do Amsterdamu a tam krátký čas na přestup (pouze hodina) a letíme směr Lima (LIM) Jorge Chavez International airport - Peru.

Doprava zavazadel do Peru

V ceně letenky máme u KLM dopravu dvou kusu palubních zavazadel.

 

Přehled všech akčních letenek do Peru

Kromě odletů z Mnichová létají Air France také z Prahy. Za cenu 25.491 Kč to ale stojí za zvážení. Přehled letenek do Peru zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.