TIP! KLM - Nizozemsko - levné letenky Amsterdam z Prahy (tam a zpět) také na letní prázdniny 2.590,- Kč

TIP! KLM - Nizozemsko - levné letenky Amsterdam z Prahy (tam a zpět) 2.590,- Kč
Rezervace letenky

Do Amsterdamu nejen s nízkonákladovými aerolinkami! Asi už víte o leteckých tarifech do Amsterdamu od Easyjet a Vueling Airlines. Ceny vypadají na první pohled solidně. Jenomže ceny jsou pro všech dny různé a zrovna ten náš termín je dražší. Co dělat? Je tu KLM a letenky Amsterdam z Prahy za 2.590,- Kč.

KLM je nizozemská klasická aerolinka a ta narozdíl oproti lowcostům ukáže termíny do Nizozemska a pro všechny platí stejná cena. Výhodou tohoto spoje do Amsterdamu jsou i sezónní termíny na příští letní prázdniny. Je tedy na vás, kdy přesně se vám hodí do Amsterdamu letět.

Dostupnost: Obousměrné letenky Amsterdam z Prahy od KLM je možné využít při cestování do Nizozemska od 10. ledna 2022 do 23. října 2022.

Jednotná částka za letenky oproti lowcostům není jediná výhoda. Kromě toho, že nakonec za takvý let v některých termínech zaplatíte stejně, u KLM a linka Praha - Amsterdam a zpět můžeme počítat nikoliv s jedním příručním zavazadlem, ale rovnou dvěmi. Na věci tedy budeme mít dost míst a ušetříme potřebný čas pro jeho odbavení do podpalubí.

Chcete se přecejen kouknout i na konkurenčí spoje od Vueling Airlines a Ryanair. Navštivte stránku levné letenky Amsterdam.

Dopravce: KLM

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.