TIP! KLM ✈ Nizozemsko - letenky do Amsterdamu z Prahy na letní prázdniny ↔ 2.590 Kč

TIP! KLM ✈ Nizozemsko - letenky do Amsterdamu z Prahy na letní prázdniny ↔ 2.590 Kč
Rezervace letenky

Rozdíl mezi lowcosty do Amsterdamu od nízkonákladovek Easyjet a klasické aerolinky KLM není veliký. Vyhýbáte li se nízkonákladovým spojením velkým obloukem a chystáte li se právě do hlavní metropole Nizozemska, máte před sebou ideální alternativu. Sezónní letenky Amsterdam z Prahy od KLM ve srování tarifů vychází skoro stejně.

Nizozemská národní letecká společnost nabízí akční letenky z Prahy do Amsterdamu a zpátky za jednotnou cenu 2.590 Kč. Nejvíce žádané jsou samozřejmě letenky do Holandska na letní prázdniny. Najdeme je tady? Ano! Cestovní období kapacity KLM pokrývá dobu od 15. června až do 30. října 2022.

Tato linka do Nizemska s odletem Česka stejně jako lowcost lety nemá přestup. Jedná se tedy o přímý let! Letadla budou odlétat z letiště Praha Václav Havel airport (PRG) a přistávat na  Amsterdam (AMS) Schiphol airport - Nizozemsko.

KLM nám k letenkám poskytne zdarma přepravu 2 palubních zavazadel a to je oproti Easyjet výhoda (dává jen jedno zdarma).

TIP: Přehled všech akčních letenek do Amsterdamu (dá se odlétat také z Vídně, odkud létá Easyjet).

 
Doplň si levné letenky o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.