TIP! KLM / Kenya Airways ✈ akční letenky na Mauricius z Prahy ↔ 14.790 Kč

TIP! KLM / Kenya Airways ✈ akční letenky na Mauricius z Prahy ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

Pozorný cestovatel si v posledních dnech mohl všimnout razantní úbytek nabídek levnějších letů na ostrov Mauricius. V podstatě vše co bylo, se už vyprodalo. Co teď? Nesmutněte. Na trhu s letenkami se objevil nový kombinovaný akční tarif na Mauricius s odlety z Prahy od KLM a Kenya Airways v ceně 14.790 Korun.

Kdy letět s KLM a Kenya Airways na Mauricius?

Letenky na Mauricius s odlety z Prahy pod patnáct tisíc od KLM a Kenya Airways jsou dostupné vesměs ve výprodeji a to hlavně u termínů na tento rok. Na příští rok je nabídka volných míst o trochu větší. Jedná se o cestovní období od 24. října 2022 do 22. března 2023.

Jak poletím na ostrov Mauricius?

Akční linka na africký ostrov má dva přestupy. Odlétá se z Prahy s KLM a letí se do Amsterdamu, kde přestoupíme do letadla aerolinek Kenya Airways a pokračujeme do Keni - Nairobi. Zde nás čeká poslední přestup. Poté už fičíme na Mauricius (MRU) Mauritius Plaisance airport. V ceně je i zpáteční let.

Doprava zavazadel na Mauricius

K letenkám máme zdarma dopravu tří zavazadel. Jedná se o jedno příruční zavazadlo a dvě zavazadla, která si necháme odbavit do podpalubí.

Tip redakce

V daný okamžik to je jediná akční varianta letenek na Mauricius, tak neváhejte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.