TIP! KLM ✈ Karibik - Portoriko - akční letenky San Juan z Mnichova ↔ 12.990 Kč

TIP! KLM ✈ Karibik - Portoriko - akční letenky San Juan z Mnichova ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

V zimě, kdy se pláže San Juanu koupou v teple karibského slunce, ožívá město oslavami a svátky, které představují příležitost pro poznání místních tradic a portorické pohostinnosti. Staré město vrhá stíny svých historických pevností na zlacené písky, místní trhy a kavárny nabízejí útočiště chutí a vůní kulinářského umění a kultury.

Letenky do Portorika za 12.990 Kč

Utekla vám nabídka z minulého měsíce, kdy jsme vás lákali do Portorika na křídlech letecké společnosti American Airlines? Díky nizozemské KLM máte v krátké době druhou šanci. Letenky vedou do San Juan z německého Mnichova. K dispozici jsou termíny na první kvartál příštího roku. Pozor, akce bude rychle vyprodána, jedná se o doprodej míst!

Dopravce: KLM

Cestovní období: 14. leden 2024 až 29. březen 2024

Odlet: Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přestup: Atlanta (ATL) Hartsfield Jackson Intl Arpt Spojené státy americké (USA)

Přílet: San Juan (SJU) Luiz Munoz Marin Intl Karibik - Portoriko

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Z letiště Luis Muñoz Marín International Airport (SJU) do centra města San Juan na Portoriku se dostanete několika způsoby. Zde jsou možnosti dopravy:

1. **Taxi:**
   - Cena: Taxi z letiště do centra San Juanu by mohlo stát přibližně 20 až 25 USD.
   - Čas: Cesta trvá zhruba 15 až 20 minut, v závislosti na dopravě.

2. **Uber nebo Lyft:**
   - Cena: Uber nebo Lyft mohou být levnější než tradiční taxi, cena se však může měnit v závislosti na dostupnosti vozů a dopravní situaci. Očekávejte cenu kolem 15 až 20 USD.
   - Čas: Stejně jako u taxi je cesta rychlá, trvá přibližně 15 až 20 minut.

3. **Přistavený přepravce:**
   - Cena: Přistavený přepravce je sdílený přepravní způsob a cena závisí na vašem cílovém místě v San Juanu. Cena se pohybuje od 10 do 25 USD.
   - Čas: Čekání na další pasažéry může prodloužit dobu cesty, ale stále by to mělo trvat kolem 20 minut.

4. **Městský autobus:**
   - Cena: Nejlevnější způsob dopravy, jízda autobusem stojí pouze 75 centů. Je však pomalejší a méně pohodlný než taxi nebo Uber.
   - Čas: Cesta autobusem může trvat asi 45 minut, v závislosti na trase a dopravní situaci.

5. **Shuttle služba:**
   - Cena: Shuttle služby jsou k dispozici na letišti a cena za jízdu se liší podle provozovatele. Očekávejte cenu kolem 15 až 20 USD.
   - Čas: Doba cesty může být delší, protože shuttle bude vyzvedávat a vysazovat různé pasažéry, ale obvykle to trvá kolem 30 až 40 minut.

Pokud hledáte nejrychlejší způsob dostání se z letiště Luis Muñoz Marín do centra San Juanu, taxi, Uber nebo Lyft jsou nejlepší volbou. Pokud chcete ušetřit peníze, městský autobus je nejlevnější možností. Shuttle služby a přistavení přepravci jsou středně cenově dostupné možnosti s dobou cesty mezi těmito dvěma extrémy.

Co dělat v San Juan?

San Juan, hlavní město Portorika, nabízí mnoho atrakcí a zajímavostí po celý rok. I mimo letní sezónu můžete v San Juanu zažít něco úžasného. Zde je seznam 15 aktivit a míst, která můžete v San Juanu navštívit:

1. **Castillo San Felipe del Morro:** Tato impozantní pevnost UNESCO World Heritage Site nabízí nádherné výhledy na oceán a historické prohlídky.

2. **Castillo San Cristóbal:** Další impozantní pevnost, která je také zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Má rozsáhlé tunely a zajímavé historické expozice.

3. **La Fortaleza:** Oficiální rezidence guvernéra Portorika, jedno z nejstarších koloniálních sídel na západní polokouli.

4. **Paseo de la Princesa:** Krásná promenáda podél hradních hradeb nabízí nádherné výhledy na San Juan Bay.

5. **Calle San Sebastián:** Historická ulice je známá pro své uliční festivaly a bohatý noční život. I mimo léto je tu vždy co dělat.

6. **Museum of Art of Puerto Rico:** Galerie, která obsahuje rozsáhlou sbírku portorického umění, včetně děl od slavného umělce Franciska Oller.

7. **El Yunque National Forest:** Navzdory mimoletému dešti v San Juanu, tato deštná vesnice je skvělým místem pro procházky a ponoření se do přírody.

8. **Condado:** Elegantní čtvrť plná butiků, restaurací a pláží, které jsou ideální pro relaxaci a procházky.

9. **Pláže:** San Juan má několik krásných pláží, jako je Condado Beach nebo Ocean Park Beach, které nabízí skvělý odpočinek a možnosti vodních sportů.

10. **Casa Bacardi:** Můžete podniknout prohlídku jedné z nejznámějších rumových destilerií na světě.

11. **Santurce:** Módní a kulturní centrum San Juanu, které hostí řadu uměleckých galerií, barů a klubů.

12. **La Placita:** Živý venkovní trh, kde můžete ochutnat tradiční portorické jídlo a pít míchané nápoje.

13. **Cataño:** Přes trajekt se dostanete na malý ostrov Cataño a navštívíte jednu z nejstarších rumových destilerií v Portoriku, Bacardi.

14. **Vodní sporty:** I mimo sezónu můžete vyzkoušet šnorchlování, potápění nebo jízdu na surfových prknech.

15. **Umělecké festivaly:** San Juan hostí řadu uměleckých a hudebních festivalů po celý rok. Zkontrolujte místní kalendář akcí, abyste zjistili, co se koná během vaší návštěvy.

San Juan nabízí směs historie, kultury, krásné přírody a odpočinku na pláži. Nezáleží na tom, kdy přijedete, vždy najdete něco zajímavého k prozkoumání.

Akční letenky San Juan

Náš tip

Další levné letenky do Portorika

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.