TIP! 🇲🇽 KLM - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Berlína (zpáteční) 10.490,- Kč

TIP! KLM - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Berlína 10.490,- Kč
Rezervace letenky

Jakým stylem se vypravit do Karibiku? Máme řešení! Velké překvápko jako páteční polední dáreček nám dává nizozemská letecká společnost KLM. Aerolinka pro nás ukuchtila tarif na rezervaci momentálně nejlevnější letenky do Cancunu. KLM tam nyní jako jediná létá z německého Berlína. Za kolik? Zpáteční let je oceněn jen na 10.490,- Kč.

KLM se tímto podařilo trumfnout TAP Portugal s její nabídkou letů do Cancunu z Mnichova za 11.590,- Kč. Podstatně levnější je i oproti Austrian Airlines, které ale zase nabízí letenky Cancun z Vídně bez přestupu (13.490,- Kč).

Dostupnost: Tento tarif se rezervuje až na příští rok. Za deset a půl tu máme od KLM obousměrné "first minute" levné letenky Cancun z Berlína s datumy od 17. ledna 2023 do 7. března 2023.

Do Karibiku odlétá KLM z letiště Berlín Brandenburg s jedním přestupem v Holandsku - Amsterdam. Přistání v Mexiku je na Cancun (CUN)  Aeropuerto Internacional - Mexico.

Zavazadla: KLM je docelá štědrá i co do přepravy zavazadal. Příruční taška nebo kufr je u této levné letenky o počtu dvou kusů bez doplacení. tyhle nemusíme odbavovat, takže odpadá i otravná čekačka na zavazadlo na páse.

Jestli chcete cestovat do karibského Cancunu podstatně dříve, případne jste li z opačného konce republiky, než je západ, odlet z Berlína pro vás nebude míst smysl. Pro tyto případy se podívejte na celý přehled akčních letenek do Mexika.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.