TIP! KLM ✈ Karibik - Barbados - akční letenky Bridgetown z Vídně a Prahy ↔ 14.990 Kč

TIP! KLM ✈ Karibik - Barbados - akční letenky Bridgetown z Vídně a Prahy ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Rok a dva měsíce jsme vás nemohli potěšit akční letenkou na nejvýchodnější karibský ostrov Barbados. Dnes je však čekání u konce. Pozitivní zprávy totiž přináší nizozemská národní aerolinka KLM. Jsou tu dvě verze obousměrných akčních letů do Bridgetownu buď s odletem z Vídně a to za 14.990 Kč a nebo odletem z Prahy za 16.990 Kč.

Přehled letů na Barbados na palubě KLM

1. KLM - letenky Barbados - Bridgetown z Vídně za 14.990 Kč - dostupnost vybraných volných míst 8. leden 2023 až 21. březen 2023.

2. KLM - letenky Barbados - Bridgetown z Prahy za 16.990 Kč - dostupnost vybraných volných míst 1. leden 2023 až 19. březen 2023.

Jak poletím na Barbados?

Lety na Barbados vedou buď z letiště Schwechat (VIE), nebo letiště Praha (PRG) podle vybrané verze. Letí se s krátkým přestupem v Amsterdamu (AMS) (cca hodina na přestup) a příletem na  Bridgetown (BGI) Grantley Adams airport. Na zpáteční cestě může být palivový stop ve městě Port of Spain. Vypravuje letecká společnost KLM.

Přeprava zavazadel na ostrov Barbados

KLM poskytuje na této lince do Karibiku přepravu dvou příručních zavazadel zdarma.

Tip redakce

Tyto akční lety nebyly dlouho k mání a tak je jasné, že se mezi dostupnými nabídkami dlouho neohřejí. Zaradují se tedy jen ti nejrychlejší.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.