TIP! KLM ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Bonaire z Prahy ↔ 17.790 Kč

TIP! KLM ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Bonaire z Prahy ↔ 17.790 Kč
Rezervace letenky

Ráj pro potápěče? Pohádkový ostrov Bonaire v jihoamerické části Karibiku! Od dubna 2019 nedostupné místo se opět otvírá i českým cestovatelům. Je tady nový tip na letenky na Bonaire s odletem z Prahy od nizozemských aerolinek KLM. Letecká společnost tam z blízkého okolí nyní létá jako jediná a za zpáteční letenky chce 17.790 Kč.

Kdy letět na Bonaire?

Cesty jsou otevřeny již od příštího měsíce. Kdo chce za teplem Karibiku už v listopadu, má šanci. Aktuální termíny s letenkami na ostrov Bonaire jsou na odlety od 2. listopadu 2022 až po 4. duben 2023 a to jen při aktuální rezervaci!

Jak se letí na ostrov Bonaire?

Odlety jsou z Prahy (PRG) na palubě aerolinek KLM s přestupem v Amsterdamu (AMS) a pokračováním na letiště Bonaire (BON) Flamingo Field - Nizozemské Antily.

Doprava zavazadel na Bonaire

Na tomto tripu do Karibiku máme v zádech KLM a ta nám dá k těmto letenkám dopravu dvou příručních zavazadel zdarma.

Náš tip

Akční lety na Bonaire se nerodí každý den. Prahnete li po nějakém exkluzivním tripu nejlépe ve dvou, máte zelenou.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.