TIP! KLM - Jižní Amerika - Trinidad & Tobago - levné letenky Port of Spain z Berlína a Vídně (zpáteční) 11.990,- Kč

TIP! KLM - Jižní Amerika - Trinidad & Tobago - levné letenky Port of Spain z Berlína a Vídně (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Další z akčních možností jak vyrazit do karibských vod přichází od holandské letecké společnosti KLM. Po dlouhé době se jedná o výhodné lety do jižní Ameriky, kterých stále není mnoho. Zveme vás do Trinidad & Tobago! Již loni se s ní dalo letět z Vídně. Nyní se k této varianta i přidává verze s odletem z Berlína za 11.990,- Kč.

Pilotní provoz akčních letů do Trinidad & Tobago aerolinka KLM spustila minulý rok v červnu. Tehdy se létalo jen z Vídně za dvanáct tisíc. Za tuto sumu si teď pořídíme letenky do Port of Spain z německého Berlína.

Cestovní období květen až listopad 2022. Linka vede přes Amsterdam.

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Tip: Tipy na levné lety do Karibiku

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.