TIP! KLM ✈ Jižní Amerika - Karibik - akční letenky na ostrov Aruba z Prahy ↔ 17.790 Kč

TIP! KLM ✈ Jižní Amerika - Karibik - akční letenky na ostrov Aruba z Prahy ↔ 17.790 Kč
Rezervace letenky

Lákají vás úchvatné pláže, azurové moře, teplé počasí a přátelská atmosféra? Inspirujte se akční letenkou na "ostrov štěstí". Tuhle nálepku si vysloužil ostrov v Karibiku spadající pod Nizozemské království až u samotných břehů jižní Ameriky. Je tu pozvánka k vycestování od KLM v podobě zpáteční letenky na Arubu z Prahy za 17.790 Kč.

Kdy si zaletět na ostrov Aruba?

Jestli hledáte takový trip do Karibiku, který vám dovolí cestovat už od příštího měsíce, tak tady pochodíte. KLM nabízí letenky Praha - Aruba a zpět na termíny od 3. listopadu 2022. Cestovní období končí 19. dubna 2023.

Jak se dostanu na Arubu?

KLM je čtyřhvězdičková nizozemská aerolinka, která do Nizozemského království létá z Prahy (PRG) - letiště Václava Havla s přestupem v Amsterdamu. Jak dlouho se tam zdržíme? Podle zvoleného času letu dvě až pět hodin. Potom naše cesta pokračuje na letiště  (AUA) Reina Beatrix airport - Aruba. Na lince zpátky je technický stop na ostrově Bonaire.

KLM a doprava zavazadel

Je to poměrně daleký let. Sbalit si nějaké to zavazadlo se už bude hodit. Zvládnete to do dvou příručních? Pak už u KLM nemusíte doplácet ani Korunu.

Náš tip

Při brouzdání kalendářem v rámci kontroly volných termínů již nyní mnoho míst vyskakuje jako vyprodaných. Tady se opět vyplácí neztrácet čas. Případně si počkat zase třeba na akční letenky na Arubu z Vídně od Air Canada, která ale může přijít až za pěkně dlouho.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.