TIP! KLM ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Kapské Město z Vídně ↔ 12.990 Kč

TIP! KLM ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Kapské Město z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Vypravte se za jedním ze sedmi novodobých divů světa do jihoafrického Kapského města! Úchvatná Stolová hora není jediným unikátem a dominantou města. Oblíbený je i mys Dobré naděje Cape of Good Hope a nebo Maják Cape Point. Zajímavější letenky do Kapského Města než Ethiopian Airlines má nyní nizozemská aerolinka KLM.

Kdy letět do Kapského Města za 13 tisíc?

Vyběr letenek do Jihoafrické republiky od KLM lze uskutečnit z kalendáře volných míst. Nabízí se letenky Kapské Město z Vídně na období 13. březen 2023 až 24. červenec 2023.

Jak se letí s KLM do Kapského Města?

Odlety do JAR budou u KLM probíhat na rakouském letišti Vídeň Schwechat (VIE). Následně poletíme do nizozemského Amsterdamu (AMS), kde budeme mít hodinu a dvacetpět minut na přestup. Z Amstru naše cesta pokračuje do Cape Town (CPT) Cape Town International airport - Jihoafrická republika. Podobný let náš čeká i zpátky.

Doprava zavazadel do Jihoafrické republiky

KLM jakožto klasická aerolinka dává k letenkám dopravu dvou kabinových zavazadel úplně zdarma. Jedno větší s limity 55 × 35 × 25 cm a druhé menší maximálně do 40 × 30 × 15 cm. Obě zavazadla nesmí vážit více než 12 kilogramů.

Náš tip

Konkurenční linka Vídeň - Kapské Město a zpět od Ethiopian Airlines stojí o 4 tisíce víc, KLM je tak jasná volba i z důvodu, že se vyprodaly i Turkish Airlines lety do Kapského Města s odletem z Katovic za 13.490 Kč. Kompletní přehled levných letenek do JAR najdete zde.

Akční letenky Kapské Město

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.