TIP! KLM ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Vídně ↔ 12.490 Kč

TIP! KLM ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Nestihli jste v říjnu zareagovat na poslední výhodné lety do Jihoafrické republiky z Prahy od Air France pod čtrnáct tisíc? Neházejte flintu do žita! Čerstvý vítr nám zavál další výhodnou akci. Tentokrát má co říct nizozemská aerolinka KLM. Komu vyhovují odlety z vídeňského letiště, ať koukne na letenky Johannesburg za 12.490 Kč.

Kdy letět do JAR za 12.490 Kč?

Využijte kalendáře. Je to nejpohodlnější výběr levné letenky. Termíny pro akční tarif Vídeň - Johannesburg a zpět pokrývají období od 18. ledna do 14. června 2023. Vracet se z Jihoafrické republiky se dá s KLM až do 29. června 2023. Volných míst je dostatek, to ale v žádném případě neznamená, že aerolinka bude pár dní lákat zákazníky na nižší cenu a pak zase zdraží, tak toho využijte zavčasu.

Pohodlný let do JAR s KLM pouze s jedním přestupem

Odlétat se bude z Vídně - Schwechat (VIE) v Rakousku s jedním přestupem v Holandsku. Na letišti Amsterdam Schiphol (AMS) setrváme jen hodinu a půl a pak pokračujeme na  (JNB) O R Tambo International Arpt - Jihoafrická republika.

KLM je čtyřhvězdičková letecká společnost

Standartně máme u KLM například dopravou dvou příručních zavazadel zdarma s hmotností celkem do 12 kg. Flotila aerolinek patří mezi nejmodernější. Místo v letadle si vybereš online zdarma. Nechybí ani polštář a přikrývka a dostatek prostoru. Počítat můžete také s teplým jídlem a občerstvením.

Náš tip

Dopravce KLM touto akcí o 400 Kč (12.890 Kč) trumfnul i konkurenční letenky do Johannesburgu z Vídně od Etihad Airways, tak neváhejte.

Akční letenky Johannesburg

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.