TIP! KLM / Delta Air Lines ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky do Cancunu z Mnichova ↔ 11.990 Kč

TIP! KLM / Delta Air Lines ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky do Cancunu z Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Propásli jste akci z července, kdy se u TAP Portugal prodávala akční letenka do Cancunu z Berlína za necelých jedenáct tisíc kaček? Ještě neházejte flintu do života. Ta trhu se objevil kombinovaný akční tarif nizozemské KLM a americké Delta Air lines. Jsou tu nové akční letenky Cancun s odlety z německého Mnichova za 10.990 Kč.

Kdy letět do Karibiku?

Tarif je možné využít už při cestě v letošním roce. V kalendáři najdeme letenky Cancun z Mnichova na období od 6. listopadu 2022 do 29. března 2023.

Jak poletím do Cancunu?

Itinerář cesty je následující: Odlétá se s KLM z letiště Mnichov (MUC) - Německo a letí se s krátkým přestupem v americké Atlantě, kdy přestoupíme do letadla společnosti Delta Air Lines a letíme směr Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko. Zpáteční let je stejný, jen opačně.

Doprava zavazadel do Cancunu

Přepravuje se 1 příruční zavazadlo zdarma, ostatní je za příplatek.

Tip redakce

Obdobný kombinovaný tarif do Cancunu teď nabízejí i American Airlines ve spolupráci British Airways s tím rozdílem, že se létá za 11.990 Kč z Berlína. Akci najdete v přehledu níže.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.