TIP! 🇧🇷 KLM - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Vídně (zpáteční) 14.490,- Kč

TIP! KLM - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Vídně 14.490,- Kč
Rezervace letenky

Do prodeje se konečně po dlouhé době dostávají i akční letenky do Brazílie. Jako první se s nabídkou ukazuje holandská letecká společnost KLM. Nejžádanější destinace? Samozřejmě překrásné město na útesech - hlavní metropole Rio de Janeiro. KLM tam výhodně bude létat z Vídně. Letenky jsou v prodeji za 14.490,- Kč.

Dostupnost: Do Brazílie už od jara! Akční lety do Rio de Janeiro s odlety z Vídně od KLM se prodávaj na termíny odletu od 22. dubna až do 12. listopadu 2022.

Podrobnosti letu do Brazílie na palbě KLM: Odlety Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko, poté krátký přestup v Amsterdamu (1h 40min) a přílet na Rio De Janeiro (GIG) Rio Internacional.

Zavazadla v ceně letenky: 2 příruční bez příplatku (tyto kufry a tašky nejsou odbavovány do zavazadlového prostoru).

Aktuální podmínky pro vstup do Brazílie zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.