TIP! KLM / Atlantic Airways - Dánsko - letenky Faerské ostrovy z Prahy (zpáteční) na léto 6.490,- Kč

TIP! KLM / Atlantic Airways - Dánsko - letenky Faerské ostrovy z Prahy (zpáteční) na léto 6.490,- Kč
Rezervace letenky

Severní Atlantik ukrývá cestovatelský poklad jménem Faerské ostrovy! Jestli jste ještě neměli tu čest, určitě doporučujeme ve své sbírce cestovatelských zářezů, překrásné Faerské ostrovy nevynechat. S novou várku termínů přichází akce na letenky na Faerské ostrovy z Prahy za 6.490,- Kč od KLM a Virgin Atlantic.

O těchto letenkách na Faerské ostrovy s odlety z Česka jsme hodili echo už minulý měsíc, tehdy se ale, platilo o pětistovku více a termínů jako šafránu pouze na červen. Momentálně máme akční letenky na Faery z Prahy na dobu od 29. června až do 27. října 2022. Ideální tedy například na letní cestu a nebo na cestu na začátku podzimu.

Faerské ostrovy patří pod autonomní území Dánska a tvoří je několik ostrovů a ostrůvků. Jak se tam letí z Prahy?

Odlety jsou z letiště Václava Havla (PRG) a letí se s KLM přes nizozemský Amsterdam (AMS) a Billund (BLL). Z tohoto dánského města už letíme s leteckou společností Virgin Atlantic na letiště Faerské ostrovy (FAE) Faeroe Airport - Dánsko.

Dopravci: KLM, Atlantic Airways

Ucelený přehled akčních letenek do Dánska na rok 2022 uvidíte zde. Je to samozřejmě kromě Faerských ostrovů i levná Kodaň a taky Billund.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.