TIP! Kenya Airways ✈ Komorské ostrovy - Komory - akční letenky Moroni z Vídně ↔ 12.990 Kč

TIP! Kenya Airways - Komorské ostrovy - Komory - akční letenky Moroni z Vídně 12.990 Kč
Rezervace letenky

Další cestovatelská perlička na obzoru! Přesně 3 roky trvalo čekání na akční letenky na Komorské ostrovy. Doporučujeme opětovně spuštěnou linku z Vídně od letecké společnosti Kenya Airways. V rezervačním systému aerolinek se objevily letenky do Moroni při odletu z rakouského letiště Schwechat za pouhých 12.990 Kč.

Dostupnost

Kenya Airways nám umožňuje vycestovat na Komory od podzimu. Prémiový tarif do Moroni z Vídně za třináct tisíc korun ve výprodeji posledních míst objednávejte na 10. listopad 2022 až 15. únor 2023.

Popis cesty

Jak se cestuje na Komory v režii dopravce Kenya Airways? Letí se z Vídně - letiště Schwechat (VIE) s 2 přestupy. První v Amsterdamu - letiště Schiphol (MAS) - Nizozemsko a druhým v Keni - letiště Jomo Kenyatta airport. Přílety do naší vytoužené destinace jsou na  (HAH) Prince Said Ibrahim In Komory.

Informace k zavazadlům

U letenky na Komory z Vídně za částku třináct tisíc bez deseti korun od Kenya Airways získáme zdarma dopravu 4 zavazadel! 2 jsou příruční a 2 si necháme odbavit. Odvézt a přivézt si toho můžeme opravdu hodně.

Doplňkové informace k tarifu

Letenky na Komory za 12.990 Kč patří mezi vzácné cestovatelské nabídky, které se nerodí každý den. Náročný batůžkář tak nemá nad čím váhat. Tahle lokalita  je opravdu exkluzivní.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.