TIP! Karibik ✈ Kostarika - levné letenky San Jose z Vídně ↔ 11.990 Kč

TIP! Karibik ✈ Kostarika - levné letenky San Jose z Vídně  ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás tip na výhodný let do Kostariky. Je tu kombinovaný tarif belgické letecké společnosti Brussels Airlines a kanadské aerolinky Air Canada. Akce přichází jako adekvátní náhrada za březnové akční lety od Air France. Doporučujeme aktuální letenky do San Jose s odletem z Vídně za 11.990 Kč, což je za cestu do Karibiku lákavá cena.

Dostupnost letenek do Kostariky

Do této karibské země se dostaneme s Brussels Airlines a Air Canada od 3. kvartálu 2022. Letenky do San Jose z Vídně na období 2. listopad 2022 až 8. únor 2023 je potřeba objednat už nyní, jelikož akce nebude mít dlouhého trvání.

Informace k letu do Kostariky

Linka bude vyhovovat i náročnějším cestovatelům, kteří nemají rádi dlouhé přestupy. Z Vídně (VIE) totiž poletíme pouze s jedním krátkým přestupem v kanadském Montrealu (YUL), odkud za cca hodinu pokračujeme na San Jose, Costa Rica (SJO) Juan Santa Maria airport Costa Rica - Kostarika.

Doprava zavazadel

Tarif nám poskytuje přepravu 3 zavazadel zdarma. 2 příruční - na palubu letadla a 1 odbavené do podpalubí.

Tip redakce

V tuto chvíli to je jediný akční let, který vás za slušný peníz dopraví do Kostariky, doporučujeme proto nezávahat.

 

Přehled letenek do Kostariky

Akce na sezónu 2022 / 2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.