TIP! Kanárské ostrovy - 5 verzí levné letenky na Lanzarote z Berlína, Bratislavy, Prahy a Vídně (zpáteční) od 1.574,- Kč

TIP! Kanárské ostrovy - 5 verzí levné letenky na Lanzarote z Berlína, Bratislavy, Prahy a Vídně (zpáteční) od 1.574,- Kč
Rezervace letenky

Usnadníme vám výběr letenky na Kanárské ostrovy! Máme pro vás přehled levných letenek na vulkanický ostrov Lanzarote. V současnosti je až 5 verzí nízkonákladových letů, takže si vybere opravdu každý. Obousměrné letenky na Lanzarote začínají na 1.574,- Kč a odlétá se z letišť v Berlíně, Bratislavě, Praze a Vídni.

Nejlevnější letenky na Lanzarote momentálně produkuje Ryanair, když poletíme z Berlína. Easyjet také létá na Kanáry z Berlína. Tyto spoje začínají na 2.084,- kč.

Jako horkou novinku bychom rádi uvedli levné letenky na Lanzarote s odlety z Bratislavy od 3.271,- kč. Lety z Česka na Lanzarote mají pod palcem u španělské Vueling Airlines v ceně od 3.372,- Kč. Nejdražší jsou teď lety na Lanzarote z Vídně od 4.182,- Kč.

Kromě Lanzarote se dá levně dostat i na Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura a další ostrovy. Vše důležité a aktuální píšeme na stránku levné letenky na Kanárské ostrovy.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.